loading

Show info

BOROWSCY PHOTOGRAPHY

 

© BOROWSCY PHOTOGRAPHY

000 28.12.2016

Poznaj nas

Drogi Czytelniku,

skoro dotarłeś do tego momentu, z pewnością wiesz czym się zajmujemy i poznałeś już nasze portfolio. Bardzo chcielibyśmy poznać również i Ciebie, ale przyzwoitość nakazuje nam w pierwszej kolejności powiedzieć coś więcej o sobie. Nie chcemy się w tym miejscu jednak rozpisywać jakimi to świetnymi fotografami jesteśmy, to już widziałeś :-) Chcemy raczej pokazać, na ile się da, jakimi ludźmi jesteśmy prywatnie. Słowami można z pewnością opisać wiele, ale my pokażemy Tobie raczej zdjęcia, obrazy, dźwęki. Zobaczysz jakie miejsca lubimy, jak się relaksujemy, co nas przyciąga i jakiej muzyki słuchamy na co dzień. Jest to oczywiście namiastka tego, co tworzy nas jako ludzi, ale mówi na tyle dużo, abyś zdecydował się do nas odezwać :-)

we as a family

 

Najpierw przejrzyj naszą playlistę i włącz muzykę, którą lubimy. Niech gra w tle. Ta lista zawiera tylko kilka naszych ulubionych utworów, ale niewykluczone, że znajdziesz tam wspólną z nami nutę.
Kliknij poniższy obrazek, aby przesłuchać naszą listę.

picture with spotify logo

 

Na Pinterest zobaczysz co lubimy oraz co robimy, aby nasze zdjęcia były coraz lepsze.
Kliknij poniższy obrazek, aby przejrzeć nasze tablilce.

picture with pinterest logo

 

Jeśli polubiłeś nas, drogi czytelniku, choć odrobinkę, zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Zapewniamy Ci miły czas w trakcie sesji, a ta może być również początkiem ciekawej znajomości.

we with coffe

 

BOROWSCY PHOTOGRAPHY FOTOGRAFIA WOKÓŁ RODZINY