loading

Show info

BOROWSCY PHOTOGRAPHY

 

© BOROWSCY PHOTOGRAPHY

001 14.01.2017

Od początku rodzinnie.

Mamy nowy rok,

ale czy to coś tak naprawdę zmienia? Dla jednych nastąpił swego rodzaju reset, drudzy rozpoczynają nowy rok z nowymi postanowieniami, a kolejni... Myślę, że dla większości z nas nic szczególnego się nie wydarzyło poza tradycyjnym obrządkiem powitania nowego roku. Ale nie o tym.
Minęły Święta. Święta, które najczęściej charakteryzujemy jako rodzinne. I bardzo bym wszystkim życzył, aby zawsze takie były. W szczególności dziś, kiedy śiwat podsuwa nam całą masę przeszkadzajek i rozpraszajek, przez które zapominamy, że czasu niespędzonego z najbliższymi nie kupimy sobie w markecie.

Podczas ostatnich świąt mieliśmy przyjemność spotkania bardzo sympaytyczną rodzinę. Dla nich ten czs był szczególny, bo całkiem niedawno dołączyła do nich mała i bardzo spokojna dziewczynka. Ania i Marcin wraz z dwójką dzieci prowadzą piękny dom, a nas wyróżnili zapraszając do siebie. Mieliśmy okazję zrobić im serię rodzinnych zdjęć, które automatycznie powędrowały do naszego portfolio, a do obejrzenia których zachęcamy również i Ciebie, drogi Czytelniku.

 

picture with family beside the window
picture with family beside the window

 

BOROWSCY PHOTOGRAPHY FOTOGRAFIA WOKÓŁ RODZINY