loading

Show info

BOROWSCY PHOTOGRAPHY

 

© BOROWSCY PHOTOGRAPHY

003 29.01.2017

Białe inspiracje.

Inspiracje czasem nieszukane same się znajdują w prozaicznych czynnościach. Niemożliwe? A jednak!

Zimowa aura, śnieg, bajkowo oszronione drzewa i... wiszące czerwone ręczniki na tle tej pięknej scenerii. To właśnie one przyczyniły się do powstawania tej sesji. Jeden rzut okiem i już wiedziałam, że ten moment trzeba wykorzystać, uwiecznić na zdjęciach ten piękny kontrast. Kontrast - kontrastem, ale zdjęcia raczej mało atrakcyjnie wyglądałyby, gdyby modelkę po prostu postawić przy ręcznikach :) Dlatego postawilam na akcent kolorystyczny w ubiorze.
Niestety takie zjawiska jak szybko się pojawiają, tak szybko potrafią zniknąć. Nie ma tu mowy o odkladaniu pomysłu na później, bo akurat w tym przypadku groziloby to utratą tak pięknych okoliczności przyrody. Kolejnego dnia po szronie nie było już śladu.

Myślę, że bardzo ważny jest moment, w którym pojawia się pomysł na zdjęcie. Trzeba to od razu wykorzystać. Nie ma tu także miejsca na przysłowiowego "lenia"?, bo właśnie wtedy zdjęcia powstają z pasją, a satysfakcja i rezultat jest nieoceniony.
Inspiracje tak naprawdę są wszędzie. To tylko kwestia naszych chęci i motywacji czy wyjdziemy im na przeciw. A czasem nawet, jak w tym przypadku, wyjścia na chwilę z domu i rozwieszenia prania :) Warto więc po prostu rozejrzeć się czasem, bo nie wiadomo co może nas zainspirować . A gdy już coś dostrzezemy, należy od razu działać, bo ta chwila może być ulotna.

Patrycja Borowska

 

Woman in red on the snow
Woman in red on the snow
Woman in red on the snow
Portrait of woman with red cap
Portrait of woman with red cap
Portrait of woman with red cap
hoarfrost and the branch

 

BOROWSCY PHOTOGRAPHY FOTOGRAFIA WOKÓŁ RODZINY